Pénzügyi folyamatokat támogató munkatárs finn / norvég / dán / svédnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 704 napja lejárt

Pénzügyi folyamatokat támogató munkatárs finn/norvég/dán/svédnyelv-tudással (Budapest)

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjának IT finanszírozással foglalkozó pénzügyi részlegéhez pénzügyi folyamatokat támogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • ügyfél finanszírozási folyamatok operatív, és adminisztratív támogatása,
  • kiváló ügyfélkapcsolat fenntartása,
  • társosztályok munkájának támogatása,
  • különböző pénzügyi rendszerek, folyamatok támogatása
  • számlakezelés, kintlévőségkezelés,
  • problémamegoldás,
  • üzleti stratégia támogatása,
  • vállalat belső kontroll rendszerének erősítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magabiztos problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság,
  • elemzői készség,
  • lelkes, proaktív, pozitív személyiség,
  • kiváló angolnyelv-tudás,
  • folyékony nyelvismeret az alábbi nyelvek egyikében:
    • finn/norvég/svéd/dán

Előny:

  • pénzügyi/közgazdasági területen szerzett diploma vagy munkatapasztalat,
  • legalább egy éves, multinacionális vállalatnál eltöltött munkatapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Svéd, Dán, Norvég, Finn, Angol