Pénzügyi folyamatokat támogató munkatárs dánnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjának IT finanszírozással foglalkozó pénzügyi részlegéhez dánnyelv-tudással rendelkező pénzügyi folyamatokat támogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • ügyfél finanszírozási folyamatok, pénzügyi megállapodások operatív, és adminisztratív támogatása,
  • kiváló ügyfélkapcsolat fenntartása,
  • társosztályok (értékesítés, könyvelés, hitelezés) munkájának támogatása,
  • különböző pénzügyi rendszerek, folyamatok támogatása,
  • szerződések előkészítése,
  • számlakezelés, kintlévőségkezelés,
  • problémamegoldás,
  • üzleti stratégia támogatása,
  • vállalat belső kontroll rendszerének erősítése,
  • audit folyamatok támogatása,
  • dokumentáció, riportolás.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magabiztos problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság,
  • elemzői készség,
  • lelkes, proaktív, pozitív személyiség,
  • kiváló angolnyelv-tudás,
  • kiváló dánnyelv-tudás.

 Előny:

  • pénzügyi/közgazdasági területen szerzett diploma vagy munkatapasztalat,
  • legalább egy éves, multinacionális vállalatnál eltöltött munkatapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.