www.cvonline.hu

Pénzügyi főelőadó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Honvédelmi Minisztérium
Védelemgazdasági Hivatal

PÉNZÜGYI főelőadót

keres közalkalmazotti munkakörben

  • társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói felsőfokú szakképesítés
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely

A jelentkezésnél előnyt jelent:

bérügyi, pénzügyi területen megszerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás
  • döntési készség, határozottság
  • problémamegoldó képesség
  • szabálytudat
  • önképzési igény

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • költségvetés tervezése, előirányzatok nyilvántartása és felhasználásuk koordinálása
  • személyi járandóságok, juttatások ellenőrzése
  • a referensek, illetve az ügyfelek által jelzett hibák javítása
  • a feldolgozások eredményeinek ellenőrzése
  • a rendszerben felmerülő, általa nem megoldható hibák jelzése
  • napi, havi utalások egyeztetése, ellenőrzése, javítása

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható szakmai karrier
  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz  megküldésével 2016. november 28-ig.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest