www.cvonline.hu

Pénzügyi és üzemi kontroller

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 22 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalatata új munkatársat keres

PÉNZÜGYI ÉS ÜZEMI KONTROLLER

munkakörbe.

Feladatai:

  • Forecast készítése
  • terv,-tény adatok elemzése, értékelése, készletértékelés
  • havi jelentések a management felé
  • kapcsolattartás az anyacéggel, vevőkkel
  • eladási és beszerzési árak ellenőrzése
  • költség, árbevétel elemzése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • többéves szakmai tapasztalat.

Előny:

  • angol nyelvtudás

Bér megegyezés szerint.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német