www.cvonline.hu

Pénzügyi és ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 42 napja lejárt

A TEKT Képzési és Tanácsadó Kft széleskörű szolgáltatási körével közel 10 éve jelen van a felnőttképzés és mérnöki tanácsadás piacán. Cégünk számára kiemelten fontos partnereink elégedettsége, hiszünk az egyedi, Cégre szabott megoldásokban.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi és ügyviteli/adminisztratív területen, de nyitottak új ismeretek elsajátítására is.

FELADATOK:

  • Pénzügyi területtel kapcsolatos feladatok ellátása:
    • szállító, vevő számlák kezelése, iktatása, előkészítése könyvelésre
    • számlázás
    • pénzügyi nyilvántartások vezetése
    • házipénztár kezelése,
    • vevőkövetelések, kintlévőségek kezelése,
    • banki teljesítések, kiegyenlítések ellenőrzése,
    • pénzügyi kimutatások készítése,
    • könyvelővel való kapcsolattartás,
  • HR adminisztráció, bérszámfejtés előkészítése
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • A cég eszközeinek üzemeltetése (telephely, gépjárműflotta, közmű ügyek, stb.)
  • Közreműködés céges rendezvények szervezésében
  • Irodai beszerzések intézése
  • Ügyviteli és irodai adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves tapasztalat
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Középfokú pénzügyi, vagy számviteli végzettség
  • Axel számlázó program ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, családias hangulat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő