www.cvonline.hu

Pénzügyi és Számviteli ügyintéző!

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.21.
Hirdetés azonosító: 960368
lejárt

Pénzügyi és Számviteli ügyintézőt keresünk saját csapatunkba!

Munkaköri feladatok:

  • Banki utalások intézése,nyomon követése,ellenőrzése,
  • Számlák,hó végi teljesítési igazolások elkészítése,
  • Több megyében jelenlévő irodáink,kirendeltségeinkkel való kapcsolattartás,
  • Könyveléssel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Kivonatok,számlák,bérlapok analitikában való vezetése,
  • Dolgozói bérlet számlázása,
  • Be és kijelentések dokumentálása,
  • Dokumentációk naprakész pontos vezetése,
  • Telefonok,e-mailek fogadása,küldése,
  • Pénztárkezelés.

Elvárások:

  • Pénzügyi és Számviteli főiskola vagy
  • Üzletemberképző végzettség,
  • Pályakezdő vagy 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkező személyek jelentkezését várjuk,
  • Precíz,pontos,kitartó munkavégzés,
  • Rugalmasság,érdeklődés és elhivatottság a munkakör iránt,
  • MS-Office magabiztos,felhasználó szintű ismerete.

Előny,de nem elvárás:

  • Banki tapasztalat,
  • Pénzügyi,Számviteli tevékenység,
  • Angol nyelv alapszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat,
  • Stabil,több éve és több megyében működő közvetítő cégnél való munkavégzés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • Tréningeken és színvonalas,céges rendezvényeken való részvétel,
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Munkakezdés :

azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem,küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu