www.cvonline.hu

Pénzügyi és Számviteli Ügyintéző

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO KFT.) határozatlan időre, teljes munkaidőbe

munkatársat keres.

Elvárásaink leendő kollégánkkal szemben:

  • pénzügyi, és számviteli képzettség (mérlegképes könyvelői, vagy főiskolai végzettség)
  • legalább 2 éves vállalkozásnál töltött szakmai tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,) felhasználói szinten
  • önálló munkavégzés, pontosság
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • terhelhetőség, nagy munkabírás
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • integrált számviteli rendszer (LIBRA6i, SAP) ismerete
  • informatikai területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • nyitottság

Feladatkör:

  • adókapcsolatok követése, analitikus nyilvántartások vezetése, ellenőrzése
  • vevői számlák kiállítása, kibocsátása, vevői folyószámlák kezelése
  • banki utalások, vevői jóváírások, és szállítói terhelések bonyolítása és nyilvántartása
  • partneri kifogások, reklamációk ügyintézése, levelezés
  • likviditás tervezés, likviditás kezelés (napi, heti, havi bontásban)

Kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség (teljes folyamatkezelés)
  • piaci fizetés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje el önéletrajzát, motivációs levelét a jelige megjelölésével a lenti e-mail címre.

Jelige: pénzügyi ügyintéző

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...