www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1096124

Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nonprofit szektorban kiemelkedő vállalat részére keresünk kollégát

PÉNZÜGYI- ÉS SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe.

Feladatai:
  • Számlák iktatása, könyvelési előkészítése
  • Számla jóváhagyások valamint igazoltatások, koordinálása
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Számlázási és pénztáros feladatok ellátása
  • Banki utalások intézése
  • Belső nyilvántartási listák elkészítése
  • Szállítói és vevő szerződések kezelése, nyilvántartása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok
Szakmai elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
Személyes elvárások:
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Szakmája iránt elkötelezettség
  • Képes a határidők betartására
  • Terhelhetőség
Előny:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Foglalkoztatás módja:
  • munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • teljes munkaidő (heti 40 óra)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk részletes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC