www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli munkatárs

Luxus termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Rendelések kezelése, koordinálása

  • Könyvelőkkel való kapcsolattartás

  • Bérrel kapcsolatos kifizetések kiszámítása, szabadságok nyomonkövetése

  • Banki utalások intézése és a banki pénzügyi teljesítések ellenőrzése

  • Bevételek és kiadások kezelése

  • Mérések és statisztikák vezetése, riportálási kötelezettség az Ügyvezető felé

  • Csomag küldés és szállítás felügyelete

  • Logisztikai folyamatok ellátása az értékesítés és a gyártás között

Elvárások:

  • Pénzügyi felsőfokú végzettség

  • Legalább 3-4 év releváns tapasztalat (referenciák)

  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Határozott kitartó személyiség

  • MS Excel-t magas szintű ismerete

  • Tud és szeret rendszerben gondolkodni

  • Életvidám, csapatjátékos egyéniség

  • Kitartó, precíz és felelősségteljes

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú együttműködés

  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország