www.cvonline.hu
Pénzügyi és számviteli munkatárs - Szigetszentmiklós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.05.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 1022249
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Gyártó szektorban lévő multinacionális partnerünk keres pénzügyi és számviteli munkatársat SZIGETSZENTMIKLÓSRA.

Ha te vagy az ideális jelölt, az alábbi feladatokért leszel felelős:

- költségszámlák érkeztetése, igazoltatása és lefűzése
- részvétel a tárgyieszköz-könyvelésben
- bank könyvelés, tárgyi eszköz könyvelésében való részvétel
- zárásokban való részvétel

Követelmények
- mérlegképes könyvelői végzettség előny
- lelkes pályakezdőket is várunk, de a releváns tapasztalat nagy előny!
- Excel- és Word-ismeret
- alapszintű angol nyelvtudás
- pontosság