www.cvonline.hu
Pénzügyi és számviteli munkatárs - Mogyoród
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.17.
Jelentkezési határidő: 2016.08.18.
Hirdetés azonosító: 1068049
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Könyvelők, pénzügyesek figyelem!
Azt a kollégát keressük, aki egy amerikai tulajdonú gyártó és értékesítő cégnél, a pénzügyi igazgató jobbkezeként 50-50% könyvelési és pénzügyes feladatokat látna el.

- számla könyvelés, egyeztetések
- adóbevallás készítésben való közreműködés
- zárásokban részvétel
- házipénztár kezelés
- banki egyeztetések
- vevői kapcsolattartás
- számlaproblémák kezelése
- dolgozói juttatásokkal kapcsolatos adminisztratív teendők
- a gazdasági vezető munkájának támogatása ad-hoc feladatokkal

Követelmények
- közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettség
- társalgási angol nyelvtudás (írásban kell néha használni, rövid levelet írni esetleg)
- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Axapta ismeret előny

Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Gyakornok - Marketing -eLearning támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria képzésekkel foglalkozó szakter...
Győr

Gyakornok - Szerszámgyár minőségbiztosítás

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri A...
Győr