www.cvonline.hu
Pénzügyi és számviteli munkatárs - 1.kerület
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.11.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 1047449
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dán és belga tulajdonban lévő ingatlanszektorban és kereskedelemben működő cég lelkes és jókedélyű könyvelési csapata keres PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI munkatársat, hogy segítsen nekik a következő feladatok elvégzésében:

- teljes körű számlázási feladatok ellátása
- vevői számlák és szállítói számlák könyvelése
- banki és pénztári tranzakciók könyvelése
- vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése
- banki utalások kezelése
- főkönyvi egyeztetési feladatok ellátása

Követelmények
- könyvelői képesítés (mérlegképes végzettség vagy gazdasági diploma előny)
- középszintű angol nyelvtudás (főleg írásban kell majd használni)
- 1-2 év pénzügy vagy könyvelés területén szerzett tapasztalat, de motivált, gyakorlattal rendelkező pályakezdő frissdiplomások jelentkezését is várjuk
- precíz és pontos munkavégzés, csapatmunka