www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI GYAKORNOK - VÁLLALAT

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.08.
Hirdetés azonosító: 1182441

Ha pénzügyi területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz. Mentorok segítenek a betanulásban.

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2016

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés
#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek
#szakmai_gyakorlat #szakdolgoza

Feladatok:

  • Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése
  • Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése
  • Aktív és passzív műveletek előkészítése
  • Ügyfél-adminisztráció
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

Téged keresünk, ha
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • legalább fél éves gyakorlatot keresel,
  • minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,
  • pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel,
  • valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben.

Előnyt jelent:

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, a Link megjelenítése után  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala