www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli gyakornok Berettyóújfaluban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1133364
lejárt

#szakmai fejlődés #kötetlen munkaidő #vezető és utánpótlásképző programok
#megbecsülés #barátságos csapat #közvetlen légkör

HIDD EL, LEHETSÉGES!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk Berettyóújfaluba diák munkavállalót, lakossági és kisvállalkozói ügyfélkörnek történő termékek- és szolgáltatás értékesítés támogatására az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Proaktív termék- és szolgáltatás értékesítéssel, az ügyfélkör bővítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton nívós gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Heti minimum 20 órás munkavégzés vállalása
  • Legalább fél éves gyakorlati idő vállalása

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munka környezet
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bruttó 926 Ft órabér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlati idő igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha egy fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!