www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli asszisztens

  • A hirdetés 217 napja lejárt

 Önkormányzati tulajdonú vagyonkezelő Zrt. főállású munkatársat keres (mihamarabbi kezdéssel) az alábbi pozícióba:

Feladatok, elvárások:

  • A vonatkozó jogszabályi háttér naprakész ismerete, a pénzügyi és számviteli törvények gyakorlati alkalmazása.
  • Egy adott terület önálló elszámolásának összefogása, a számviteli feladatok ellátásával kapcsolatban szoros együttműködés a Társaság Számviteli részlegével.
  • Elemzések önálló elkészítése.

Végzettség, gyakorlat:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat.
  • Kiváló MS Office és Excel ismeret.

Szükséges kompetenciák:

  • Határozottság, önálló munkavégzés.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság, precizitás, gyors, hatékony munkavégzés, lojalitás.
  • Terhelhetőség, munka iránti igényesség.
  • Csapatszellem.
  • Stressz tűrő képesség.

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, legyen kedves elküldeni fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő