Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Pénzügyi és Számlakezelési Osztályvezető

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.09.24.
Jelentkezési határidő: 2012.08.05.
Hirdetés azonosító: 424221
lejárt

Megbízónk - a magyar pénzpiac egyik meghatározó szereplője –

Munkatársat keres

Pénzügyi és Számlakezelési Osztályvezető pozícióba

Főbb feladatok

  • Az osztályon dolgozók szakmai koordinálása,
  • Vezetői feladatok ellátása,
  • Számlákra megbízások befogadása, priorizálása,
  • Értékpapírra vonatkozó számlatranszfer könyvelése,
  • Elszámolási rendszereken elszámolások bonyolítási rendjének szervezése, kialakítása,
  • Készpénzforgalom biztosítása,
  • Treasury back-Office tevékenység,
  • Értékpapír- és elszámolási rendszer működtetése,
  • Ügyfélszolgálati feladatok,
  • Értékpapírok nyilvántartása
  • Külső és belső kapcsolattartás folyamatos külföldi és hazai társintézményekkel,
  • Az osztály működésének szabályozása,
  • Panaszkezelés,
  • Hatékonyságot javító javaslatok kidolgozása,
  • Projektek projektterv szerinti erőforrás szükségletének biztosítása, szakmai támogatása.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Bankban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat és legalább 1 éves vezetői tapasztalat,
  • Pénz vagy értékpapír számlavezetési gyakorlat,
  • Banki elszámoló rendszerek alapos ismerete,
  • Back Office vezetői tapasztalat,
  • Megbízhatóság,
  • Pontosság, precizitás.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát karrier3@prohuman.hu e-mail címre.

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése