www.cvonline.hu

Pénzügyi és projektasszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 934090

Nemzetközi piacvezető emelőgép gyártással foglalkozó partnercégünk részére azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő számlák elkészítése,
  • projektekhez kapcsolódó munkaidő rögzítése,
  • projektek jövedelmezőségének folyamatos ellenőrzése,
  • értékesítési terület adminisztratív támogatása,
  • a vállalat kintlévőség kezelési folyamatainak támogatása, régiós partnerek kintlévőségeinek egyedi kezelése,
  • pénzügyi riportok készítése,
  • pénzügyi osztály támogatása, ad-hoc pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú gazdasági, pénzügyi területen szerzett végzettség,
  • minimum 3 éves szakirányú tapasztalat,
  • felsőfokú aktív angol nyelvtudás,
  • erős Office ismeret, magabiztos Excel használat,
  • terhelhető személyiség,
  • analitikus gondolkodásmód, szervezőkészség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség.
Előny:
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete (Microsoft Navision),
  • könyvvizsgálói tapasztalat,
  • kintlévőség kezelésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés,
  • 1,5 éves munkaviszony, hosszabbítási lehetőséggel,
  • fix bérezés + cafeteria,
  • színvonalas munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület
  • Munka időtartama: Hétfőtől péntekig, napi 8 órában egy műszakos normál munkarendben.
Kapcsolat:
Referencia szám: KK-01
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.