www.cvonline.hu

Pénzügyi és oktatási ügyintéző

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

pozíció leírása

Csapatunkban a helyed, ha jól bírod a monotonitást, agilis vagy, önmagadra és munkádra is igényes, talpraesett és önállóan is tudsz dolgozni! Szereted a kihívásokat, rendelkezel már 1-2 éves tapasztalattal és az alábbi feladatokat szívesen ellátnád:

Pénzügyi területhez kötődő feladatok:

  • Számlaindító dokumentum kiállítása, és jóváhagyatása szakmai vezetővel
  • Számlák rögzítése a vállalati számlázó programban
  • Pénzügyi beszámolók és összesítések készítése
  • Bejövő számlák iktatása és utalásra való rögzítése
  • Útelszámolások készítése, összesítése
  • Számlák és egyéb céges papírok összekészítése a könyvelő részére
  • Számla postázása az ügyfél részére
  • Tanfolyamhoz kötődő fedezet listák elkészítése
  • Számla kifizetések ellenőrzése és pénzügyi felszólítások kiküldése
  • Követelés behajtási ügyekben kapcsolattartás a jogásszal
  • Pályázati lehetőségek figyelése, pályázatok elkészítésében való közreműködés

Oktatási területhez kötődő feladatok:

  • Tanfolyami időpontok és árak aktualizálása a weboldalon a kereskedővel történő egyeztetést követően
  • Cég minősítéseinek ügyintézése, lebonyolítása (Microsoft partneri státusz, felnőttképzési akkreditáció)
  • Prometric és VUE vizsgajelentkezők kezelése, vizsgaajánlatok elkészítése, vizsgák adminisztrálása, vizsgáztatás (ehhez kapcsolódóan társalgási szintű angol nyelvismeretre van szükség)
  • Kapcsolódó jogszabályok folyamatos figyelése, jogszabályi lista és használat folyamatos aktualizálása
  • Felnőttképzési nyilvántartás, illetve a szakképzési hozzájárulás ügyintézése, változások figyelése
  • Tanfolyamokkal kapcsolatos általános információ adása, illetve szükség esetén a kereskedő bevonása
  • Tanfolyamok és jelentkezések rögzítése az admin felületen
  • Oktatói szerződések készítése és nyilvántartása, aláíratása, lefűzése
  • Tananyag és tematika egyeztetése az oktatóval
  • Tanfolyamra könyvek megrendelése az egyeztetést követően
  • Tanfolyamra eseti jegyzet sokszorosítása az oktatótól történő átvétel után
  • Tanfolyam indító és záró dokumentumok elkészítése, koordinálásuk
  • Képzési anyagok kiosztása (könyv, segédlet, jegyzettömb, toll)
  • Tanfolyam megnyitása, hallgatók fogadása
  • Képzés alatt a hallgatókkal történő kapcsolattartás
  • Oktatói, hallgató, vagy esetleges tanfolyam szervezési problémák megoldása és továbbítása a vezetők felé
  • Tanfolyam végén az értékelést követően az aláírt teljesítés igazolás és számla átvétele
  • Szakképzési anyagok előállításában való segítségnyújtás
  • Tanfolyam végén OSAP statisztika elkészítése
  • Postai ügyek intézése

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, a fenti elvárásoknak megfelelsz és szeretnéd kipróbálni magad nálunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő