www.cvonline.hu

Pénzügyi és Marketing asszisztens (Referenciaszám: RV-958)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.26.
Hirdetés azonosító: 816177

Feladatok:

  •  Anyagkiírás, számlázás, házipénztár kezelés
  • Honlap és webáruház karbantartása és adminisztrációja
  • Marketinganyagok készítése
  • Céges kiadványok, promóciók, rendezvények tervezése és szervezése
  • Iratanyag dokumentálás, szerződések adatbázisban rögzítése
  • Az ügyvezető asszisztenciája
  • Bejövő számlák kezelése, ütemezése
  • Banki műveletek beállítása
  • Kontrolling feladatok ellátása
  • Munkavállalói elszámolások kezelése
  • Pénzügyi kimutatások készítése ügyvezetés részére
  • Kintlévőségek követése, behajtások kezdeményezése
  • Együttműködés a külsős könyvelői iroda munkatársaival

Elvárások:

  • Házipénztár kezelésben való jártasság
  • kereskedelmi és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép profi használata, magas szintű Excel és Word ismeret
  • önálló, kreatív munkavégzés képessége
  • Számlázási gyakorlat
  • minimum középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • közép- vagy felsőfokú pénzügy és/vagy kereskedelmi végzettség
  • precizitás, jó rendszerező képesség
  • valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • német nyelvtudás
  • építőipari termék ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • versenyképes fizetés, ösztönző rendszerrel
  • kicsi, dinamikus csapat
  • hatékony munkavégzéshez biztosított eszközök

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű szigetelőanyagok értékesítésével foglalkozó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (pénzügyi és marketing asszisztens) és a pozícióhoz tartozó RV-958-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő