www.cvonline.hu

Pénzügyi-és logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével, valamint az ehhez kapcsolódó szerviz és egyéb szolgáltatások értékesítésével foglalkozik.

Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • beszállítói-, alvállalkozói számlák ellenőrzése, rögzítése
  • partnerekkel történő kapcsolattartás
  • vevőszámlák kiállítása
  • házipénztár kezelése
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • szállítói-vállalkozói szerződések előkészítése, ellenőrzése
  • kintlévőségek nyomon követése, szükséges eljárások megindítása
  • termékek bevételezése, kiadása
  • raktárkészlet kezelése
  • szállítmányozás szervezése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább egy éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, határozottság, rugalmasság
  • problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • társalgás szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • csapatjátékos gondolkodás

Előny:

  • logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • dinamikus csapat
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs, Kamaraerdő

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol