www.cvonline.hu

Pénzügyi és Kontrolling rendszerfejlesztő

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 823502

Globális jelenléttel bíró, nagy múltú fémipari megbízónk számára keresünk új munkatársat, Pénzügyi és Kontrolling rendszerfejlesztő pozícióba.

Feladatok:

• A vállalat anyagi folyamatait kísérő értékfolyamatok fejlesztési, javítási intézkedési terveinek kidolgozása, a végrehajtás felügyelete, irányítása, rendszeres jelentés.
• Különböző vállalati rendszerek (informatikai és egyéb) fejlesztése, bővítése kapcsán felállított teamekben való részvétel, értékfolyamatok szakmai képviselete a projektekben.
• A szabályozások figyelemmel kísérése, módosítási javaslatok kidolgozása.
• Negyedéves IC egyeztetések ellenőrzése.
• IC speciális pénzügyi műveletek elvégzése - um.: hedging, heti cash-flow, cash-pool, IC ÁFA, stb.
• Pénzügyi terület külső-belső jogszabályoknak megfelelő irattározásának irányítása.
• Intercompany Transzferár dokumentáció

Elvárások:

• Számviteli, adózási ismeret
• Magas szintű SAP FI/CO gyakorlat
• Kontrolling tapasztalat
• Kiváló MS Office ismeretek (PPT, Excel, Access)
• Megbízható angolnyelv tudás szóban és írásban
• Treasury tapasztalat
• Jó kommunikációs készség
• Nagyfokú önállóság
• Teammunkában való együttműködési készség
• Kiváló elemzőkészség
• Projektszemlélet, folyamatorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

• stabil hétterű munkahely – hosszútávú lehetőség
• kihívásokkal teli feladatkör
• versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján