Pénzügyi és kontrolling rendszerfejlesztő (SAP keyuser) (HÉ-6795)

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A munkáltatóról

Ügyfelünk egy multinacionális, világviszonylatban is vezető pozícióval rendelkező gépjármű iparra specializálódott cégcsoport magyarországi leányvállalata. Kecskeméti központjukba keresünk

Pénzügyi és kontrolling rendszerfejlesztő (SAP keyuser)

munkakörbe munkatársat.
Pozíció részletezése

Főbb feladatok:

  • A vállalat anyagi folyamatait kísérő értékfolyamatok fejlesztési, javítási intézkedési terveinek kidolgozása, a végrehajtás felügyelete, irányítása, rendszeres jelentés.
  • Különböző vállalati rendszerek (informatikai és egyéb) fejlesztése, bővítése kapcsán felállított teamekben való részvétel, értékfolyamatok szakmai képviselete a projektekben.
  • A szabályozások figyelemmel kísérése, módosítási javaslatok kidolgozása.
  • Negyedéves IC egyeztetések ellenőrzése.
  • IC speciális pénzügyi műveletek elvégzése - um.: hedging, heti cash-flow, cash-pool, IC ÁFA, stb.
  • Pénzügyi terület külső-belső jogszabályoknak megfelelő irattározásának irányítása.
  • Intercompany Transzferár dokumentáció
  • Tréningek tartása az új kollégáknak

Szakmai kompetenciák:

  • Főiskolai / egyetemi diploma – közgazdász diploma
  • Számviteli, adózási ismeret
  • Magas szintű SAP FI/CO gyakorlat
  • Kontrolling tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeretek (PPT, Excel, Access)
  • Megbízható angolnyelv tudás szóban és írásban
  • Treasury tapasztalat
  • Intercompany tapasztalat előny

Személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Teammunkában való együttműködési készség
  • Kiváló elemzőkészség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el angol nyelvű szakmai, Word formátumú önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol