www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÉS KONTROLLING MUNKATÁRS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 778459
lejárt

  Partnerünk a villamos- és közlekedési üzemirányító-központi rendszerek, szimulációs alkalmazások, áram- és gázpiaci, valamint telekommunikációs rendszerek elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Kiemelkedő szakmai színvonalú, 80 fős csapatuk bővítéséhez keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kontrolling rendszer kialakítása, működtetése
  • Riporting rendszer kialakítása
  • Jelentések és kimutatások készítése
  • Pénzügyi adminisztráció támogatása
  • Pályázatok adminisztrációja

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági- vagy pénzügyi végzettség
  • Tapasztalat kontrolling, riporting rendszerek működtetésében
  • Képesített könyvelői végzettség
  • Word, Excel, Powerpoint magas szintű használata
  • Angol nyelvtudás (olvasás, írás, szakmai nyelv)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Együttműködés, munkabírás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés, színvonalas munkakörülmények
  • Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Jelentkezni a bérigényét is tartalmazó önéletrajz elküldésével lehet!
  • Pályázatát bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére adatait nem továbbítjuk, csak az Ön kifejezett hozzájárulásával.
  • Adatait 6 hónapig őrizzük meg, kizárólag kiválasztás céljából.

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió