www.cvonline.hu

Pénzügyi és Kontrolling munkatárs

  • A hirdetés 418 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Tiszaigar-Tiszafüred

Feladatok:
  • Cégcsoport szintű pénzügyi/kontrolling feladatok ellátása
  • Banki kapcsolattartás
  • könyvelőkkel/könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes, angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
  • Erős Office ismeret (Excel, Outlook)
  • Precizitás az adminisztrációban, megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
Helyek Tiszafüred
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő