www.cvonline.hu

Pénzügyi és Kontrolling Főmunkatárs

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Informatika területén működő, bel- és külföldi vevőket kiszolgáló 15 fős cég pénzügyi és kontrolling főmunkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalat pénzügyi és kontrolling irányítása
  • Riportok készítése az ügyvezető igazgató számára
  • Együttműködés a főkönyvelővel és az általános asszisztenssel
  • Szállítói számlák kezelése, könyvelése a Társaság ügyviteli rendszerében
  • Vevőszámlák kiállítása és nyomon követése, kintlévőség kezelés
  • Banki kapcsolattartás, forint és devizaszámlákkal kapcsolatos ügyek
  • Közreműködés a Társaság iktatási, nyilvántartási folyamataiban
  • Részvétel a készletgazdálkodási folyamatokban, leltározásban
  • A Társaság likviditásának tervezése és folyamatos kontrollja
  • A havi és időszakos riportok, adatszolgáltatások és bevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás bel- és külföldi partnerekkel

Elvárások:

Olyan céltudatos, precíz munkatársat keresünk, aki

  • egyetemi vagy főiskolai szakirányú diplomával rendelkezik,
  • gazdasági területen legalább 3 éves tapasztalatot szerzett,
  • integrált vállalatirányítási rendszert napi szinten használ,
  • biztos angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban,
  • munkájában kitartó,
  • képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik élőszóban és írásban egyaránt,
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word).

Kérjük, küldjön fényképes szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol