www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÉS KONTROLLER SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Élelmiszeripari vállalat hosszú távú munkavégzésre dinamikus és felelősségteljes hozzáállású

munkatársat keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • döntés támogatásban és döntés előkészítésben való közreműködés
  • riportolási és kontrolling rendszer működtetése
  • a vállalat pénzügyi- és számviteli folyamatainak elemzése
  • likviditásmenedzsment, pénzügyi folyamatok kontrollja
  • termelési adatok kontrollingja
  • üzleti tervek, beszámolók, éves költségvetések elkészítése, nyomon követése
  • havi zárások kontrolling munkálatai
  • terv- és tényadatok összehasonlítása, eltéréselemzés
  • rendszeres és igény szerinti pénzügyi riportok, statisztikák készítése
  • javaslattétel a költséghatékonyság növelésére

Elvárásaink:

  • felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • legalább 2-3 éves tapasztalat pénzügy- és kontrolling területén
  • erős adatbázis kezelési ismeretek (Ms Excel)
  • kiemelkedő elemzői készségek, rendszerszemlélet
  • magas fokú terhelhetőség
  • határozott, dinamikus fellépés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • kapcsolt társaságok terén szerzett tapasztalat
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • fiatalos és dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol