www.cvonline.hu

Pénzügyi és Irodai Adminisztrátor

  • A hirdetés 189 napja lejárt

A Legalis Global egy nemzetközi szinten piacvezető jogi fejvadász cég, mely világszerte foglalkozik kihívást kereső ügyvédek és munkaerőt igénylő ügyvédi irodák összekötésével a legmagasabb szinteken. Nemzetközi és fiatal csapatunkba keresünk pénzügyi és irodai adminisztrátort.

Feladatok:

  • Számlázás, kintlévőségek behajtása,
  • Külső könyvelő céggel való együttműködés koordinálása,
  • Külső IT-ssal együttműködve az irodai technológiák zökkenőmentes működésének biztosítása (PCk, laptopok, nyomtatók), leltár vezetése,
  • Látogatók fogadása és telefonos megkeresések koordinálása,
  • Egyéb recepciós tevékenységek (postai ügyek intézése és irodaszerek rendelése),
  • A pénzügyi és operációs igazgató segítése pénzügyi és HR feladatokban.

Az ideális jelölt:

  • Magabiztos és megbízható, 1-2 éves tapasztalattal rendelkezik hasonló munkakörben, de szívesen várjuk motivált és lelkes frissdiplomások jelentkezését is,
  • Rugalmas és precíz, van érzéke a pénzügyhöz,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (magyar nyelvtudás elengedhetetlen),
  • Tájékozott pénzügyi és számviteli területeken,
  • Erős analitikus és számolási készséggel rendelkezik,
  • Önállóan és csapatban is jól végzi munkáját,
  • Biztosan használja a Microsoft Office-t, és jó problémamegoldó.

Ha motivált vagy, érdekel az üzleti világ és szívesen dolgoznál egy élvonalbeli fejvadász irodánál, ahol fiatalos, barátságos és nemzetközi csapat vár, várjuk jelentkezésedet.
Az állásra való jelenkezéshez küldd el angol nyelvű önéletrajzodat és fizetési igényedet a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő