www.cvonline.hu

Pénzügyi és beszerzési asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.08.
Hirdetés azonosító: 927592
lejárt

Pénzügyi és beszerzési asszisztenst keresünk gyógyszeripari partnerünkhöz egy újonnan alakuló helpdesk csapatba, a beszerzési és pénzügyi folyamatok támogatására. Az amerikai kapcsolattartás miatt esti munkavégzésre. A pozíció kiváló lehetőséget jelent tapasztalattal rendelkező nappali tagozatos diákoknak, vagy nappali részmunkát végző munkavállalóknak.

Megbízónk kimagasló alapfizetést kínál éjszakaipótlékkal kiegészítve, valamint a belépés napjától egyéb juttatásokat és nyelvi képzést biztosít. Az új munkatársak részt vehetnek az osztály Magyarországra történő áthelyezésében továbbá középtávon teljesítmény alapján lehetőség van az előrelépésre is. A kiváló munkakörnyezet és az összetartó csapat következményeképpen a cégnél a legalacsonyabb a szektoron belüli fluktuáció.

Legfontosabb feladatok a pénzügyi és beszerzési asszisztens munkatársak számára:

• E-mailes és telefonos kérések kezelése beszerzési és pénzügyi kérdésekben
• Szerződésekkel kapcsolatos alapszintű lekérdezések futtatása
• Kifizetések ellenőrzése és nyomon követése
• Teljesítések és számlák áttekintése
• Belső számlázás kezelése telefonon és mailben
• Riportolás a vezetők felé

Elvárások a jelentkező pénzügyi és beszerzési asszisztens munkatárssal szemben:

• 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás
• Tapasztalat beszállítók és belső ügyfelek kezelésében
• SAP ismeretek, vagy tapasztalat
• Nyitottság az esti munkavégzésre
• Jó probléma megoldó és kommunikációs készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és a tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest