www.cvonline.hu

Pénzügyi és Bérszámfejtési munkatárs - INTS/9/38

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Pénzügyi és Bérszámfejtési munkatárs

Angol nyelvtudással

Ref.: INTS/9/38

Főbb feladatok:

  •    Elhatárolások készítése
  •    Készpénz /házi pénztár könyvelése
  •    Cash Forecast
  •    banki egyeztetők készítése
  •    számlázás az anyacég felé
  •    tárgyi eszköz könyvelése
  •    beszámolók, riportok készítése
  •    Egyéb pénzügyi adminisztráció

    Elvárások:

  • pénzügyi végzettség, preferáltan felsőfokú
  • minimum 1-3 év releváns tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office, kifejezetten MS Excel magas szintű ismerete

   Ajánlat

  • multinacionális munkakörnyezet
  • rugalmasság
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű