www.cvonline.hu

Pénzügyi és befektetési munkatárs

  • A hirdetés 885 napja lejárt

A Wáberer Hungária Biztosító

Pénzügyi és befektetési

munkatársat keres

Feladatok:

  • A biztosító által kezelt vagyon befektetési üzletmenetének napi operatív lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás vagyonkezelőkkel, pénzintézetekkel,
  • Havi, heti szintű zárások, beszámolók, jelentések készítésében való közreműködés,
  • A befektetési stratégia döntések előkészítése,
  • Operatív befektetetési döntések meghozatala,
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése,
  • Pénzügyi tranzakciók, egyéb utalások indítása
  • Likviditás tervezés és management

Feltételek, elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Értékpapír területen, vagyonkezelői, befektetési, vagy banki treasury területen szerzett tapasztalat
  • Biztosítónál, biztosításközvetítőnél szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, haladó szintű Excel ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás,
  • Terhelhetőség, jó munkabírás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör

Bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő