www.cvonline.hu

Pénzügyi és banki termékértékesítő/ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1008110

Partner cég leírása
Magyarországon 1994 óta jelen lévő nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc és a magyar bankpiac egyik meghatározó szereplőjének 6. éve sikeresen működő projektjéhez munkatársakat keresünk.

Feladatok:
Hipermarket áruházban a banki és biztosítási termékek/szolgáltatások értékesítése

Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása, ajánlatadás

Termékhasználat-ösztönzés, illetve ügyfélmegtartás kezelése

Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség

Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Értékesítési véna

Felhasználószintű számítógépes ismeretek

Pontos adminisztrációs készség

Ambiciózus személyiség

Előny:

Pénzügyi vagy biztosítási végzettség

MNB hatósági vizsga (régi PSZÁF vizsga), vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
Megfelelő végzettség hiányában hatósági képzések biztosítása, amelynek költségét a cégünk teljes egészében átvállal

Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés

Alkalmazotti jogviszony

Versenyképes juttatási csomag (Fix órabér + ösztönző bérezés)

Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége

Rugalmas, előre egyeztetett munkaidő-beosztás

Munkavégzés helye: Országos

Amennyiben a kínált bármelyik pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásnak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.