www.cvonline.hu

Pénzügyi és Back Office Vezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1020430
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Back Office teljes körű menedzsmentje

Feladatkör, felelősségek:    •Irodavezető, Asszisztens munkájának koordinálása, felügyelete

•Cash flow terv készítése

•Riportok folyamatos készítése

•Ügyfélelszámolás

•Számlázással kapcsolatos feladatok (számlázás, számlák ellenőrzése, előkészítése, javítása)

•Banki ügyletek kezelése (Betétek, lekötések, Devizák kezelése, utalások elvégzése)

•Szerződések előkészítése aláírásra, azok ellenőrzése

•HR folyamatok menedzselése (Bérszámfejtés előkészítése, Ki és Új belépők adminisztrációja)

•Pályázatokkal kapcsolatos teendők elvégzése (Pályázatíróval való kapcsolattartás, kért adatok összeállítása, tenderek teljes körű nyomon követése)

•Folyamatos kapcsolattartás a cég vezetőségével, bankkal, könyvelővel, jogásszal

•Back office folyamatok és feladatok átgondolása, újraszervezése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Felsőfokú gazdasági végzettség

•3-4 év releváns, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat (pénzügy, kontrolling)

•2 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

•Angol nyelv aktív használata

•Excel magas szintű ismerete (Függvények ismerete, Pivot tábla használata)

•Precíz, rendszerezett személyiség

•Magas stressz tűrő képesség

Nyelvtudás:    Aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.