www.cvonline.hu

Pénzügyi és adózási specialista

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Egy világszerte jelenlévő, közel 200.000 személyt foglalkoztató elektronikai gyártó cég Borsod-Abaúj-Zemplén megyei telephelyére keresünk angolul jó beszélő, adózási területen szerzett 3-4 éves tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Adókalkulációk készítése, társasági adó teljes körű könyvelése (US GAAP),
  • főkönyvi könyvelés,
  • havi zárásokban való aktív részvétel,
  • sdórendszerekben történő változások proaktív nyomon követése, figyelése,
  • hatóságokkal és könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás,
  • belső ügyfelekkel való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
  • hasonló, adózással kapcsolatos pozícióban töltött 3-4 év tapasztalat,
  • magabiztos, angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • önálló, felelősségteljes személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való készség.

További előnyt jelent:

  • Adótanácsadói vagy okleveles adószakértői végzettség,
  • US GAAP ismerete,
  • SAP ismeret.

Amit megbízónk kínál:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye (Miskolc vonzáskörzetében)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő