www.cvonline.hu

Pénzügyi és Adminisztratív Munkatárs

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Kizárólag külföldi ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi és management szolgáltatást nyújtó cég keres Budapesti irodájába

Pénzügyi és Adminisztratív Munkatársat

Feladatok:

  • Szállító számlák kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Szerződések nyilvántartása és nyomonkövetése
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Hó végi zárás, könyvelőknek információ küldése
  • Költségelszámolások kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Banki átutalás, ügyintézés és kimutatások készítése
  • Adatok beszerzése és kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Követelmények:

  • Gazdasági vagy üzleti végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • A következő nyelvek egyike előny: spanyol, francia, német
  • 0-2 éves pénzügyi tapasztalat
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban is
  • Gyors reagálás dinamikus, változatos munkakörnyezetben
  • Feladatorientált, pozitiv, nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó képesség

Ajánlatunk:

  • Fiatalos, dinamikus nemzetközi környezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés

Angol nyelvű életrajzát és motivációs levelét kérem küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol