www.cvonline.hu

Pénzügyi és Adminisztrációs Vezető

  • A hirdetés 326 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, heves megyei partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Egy gazdasági csoportba tartozó, kisebb cégek adminisztrációjának és pénzügyeinek az összefogása és konszolidálása

  • Külsős könyvelő irodákkal kapcsolattartás, könyvelések ellenőrzése

  • Bevallások készítése a könyvelő irodával közösen, bevallások ellenőrzése

  • Pénzügyi kimutatások készítése, cash-flow tervezés, üzleti tervezés, kontrolling rendszer működtetése (Excel alapon)

  • Napi analitikai és pénzügyi feladatok ellátás

  • Utalások, számlázások felügyelete

  • Egyes cégeknél a székhely adminisztrációs feladatainak ellátása

  • Ad hoc és állandó riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség

  • Adózási, pénzügyi ismeretek és tapasztalat

  • Kontrolling területén szerzett tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett 5-10 éves tapasztalat

Előny:

  • Marketing, média és/vagy vendéglátás szektorban szerzett pénzügyi tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő