www.cvonline.hu

Pénzügyi és adminisztrációs munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.07.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 993609
lejárt

Talpraesett Pénzügyi és adminisztrációs munkatársát keresi partnerünk, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, vezető fordítóiroda budapesti irodájába határozott időtartamra (szülési szabadságon lévő kolléganő helyettesítésére) a hosszabbítás lehetőségével. Ügyfelünk változatos munkát, önállóságot és multinacionális, ugyanakkor családias hangulatot kínál.

Az Pénzügyi és adminisztrációs munkatárs feladatai közé tartozik a könyvelés támogatása, bejövő / kimenő számlák és banki utalások kezelése, bérszámfejtési folyamatok ellenőrzése , rendezvények szervezése és koordinálása, magas szintű kapcsolattartás a megrendelőkkel és partnerekkel, továbbá az ad hoc adminisztráción kívül a iroda gördülékeny működésének, infrastruktúrájának biztosítása.

Partnerünk számára az ideális jelölt
- pénzügyi végzettséggel ,
- 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalattal ,
- magas szintű angol nyelvtudással ,
- MS Office (Excel) ismeretekkel,
- magas szintű kommunikációs készségekkel,
- agilis, problémamegoldó, nyitott személyiséggel

rendelkezik.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, megfelel a feltételeknek, kérem jelentkezzen a Link megjelenítése oldalon keresztül angol nyelvű önéletrajza feltöltésével.
Munkavégzés helye: Budapest