www.cvonline.hu

Pénzügyi értékesítő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 776985

A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb Magyarországi hitelintézetek egyikének megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Minőségi ügyfélkiszolgálás, segítségnyújtás az érdeklődő, meglévő ügyfelek részére,
  • népszerű, a piacon jól ismert pénzügyi partnerek szolgáltatásainak értékesítése meglévő adatbázis alapján,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, értékesítői attitűd.
Előny:
  • közgazdász, vagy jogi végzettség, illetve hitelközvetítői hatósági képzésen való részvétel
Amit kínálunk:
  • rugalmas munkaidő, két műszakban H-P: 10.00
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.
  • Referencia szám: FU-CC
Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.