www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Pénzügyes munkatársat keresünk kereskedelmi, gyártó partnerünkhöz Dunaharasztiba!

Feladatok:

  • számlázás;
  • gépjárművek nyilvántartása;
  • biztosítások rendben tartása;
  • kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel;
  • munkaszerződések kiállításában való részvétel;
  • statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • pénzügyi ügyintéző végzettség;
  • számlázásban való jártasság;
  • ÁFA törvény ismerete;
  • aktív német nyelvtudás (a külföldi partnerekkel szóban és írásban is kapcsolatot kell tartani);
  • hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat;
  • precizitás;
  • önálló munkavégzés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipartelep;
  • céges busz indul: Dunavarsány, Szigethalom, Budapest – Soroksár;
  • munkaidő: teljes munkaidő, 8:00-16:30;
  • munkába állás időpontja: amilyen gyorsan lehetséges;
  • alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen a Jelentkezés gombra kattintva, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét(!).

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német