www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 657 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége, budapesti székhelyére keres

kollégát.

Feladatai:

  • Bejövő költség számlák iktatása
  • Vevői követelések, szállítói kötelezettségek kezelése
  • Alátámasztó analitikák naprakész vezetése, egyeztetése
  • Vevői és szállítói egyeztetések, hivatali levelezések bonyolítása
  • Kintlévőség kezelés, kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Fizetési felszólítások elkészítése
  • Bankkivonatok könyvelése, banki ügyintézési feladatok
  • Szállítói kifizetések rögzítése a Bank internetes rendszerében
  • Rendszeres pénzügyi riportok elkészítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (Közgazdasági Érettségi)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Magasabb szintű MS Office ismeretek
  • Jó szervező-és probléma megoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk ezért:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő