www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Budapesti székhelyű cégcsoport keres csapatába azonnali munkakezdésre kollégát

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • Az adott cég teljes körű pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése
  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása
  • Vevői számlázás
  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Átutalások bonyolítása több terminálon keresztül
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása
  • Házipénztár kezelése, bizonylatolás
  • Vevői tartozások kezelése, nyomon követése
  • Cash-flow és likviditási terv, ill. egyéb pénzügyi kimutatások készítése a pénzügyi vezető felé
  • Pénzügyi elszámolások kezelése
  • Együttműködés a könyveléssel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügyi-számviteli és/vagy közgazdasági)
  • pénzügyi-, számviteli területen szerzett min. 3 éves releváns tapasztalat
  • MS Office gyakorlott, magabiztos ismerete
  • megbízhatóság, nyugodt kiegyensúlyozott természet
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Előny:

  • ecostat program ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével és pozíció megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő