www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Debreceni székhellyel, több telephellyel rendelkező kereskedelmi vállalkozás, felvételre keres

 munkakörre munkatársat.

 Feladatok:

  • Banki utalások tervezése, fizetési határidő szerint.
  • Bankokból történő utalás saját terminálon.
  • Pénzszállítás irányítása.
  • Bérkifizetés előkészítése, pénztári lekezelése.
  • Központ pénztár kezelése.
  • Telephelyek pénzügyi, pénzkezelési ellenőrzése.
  • Vevők és szállítók számlakiegyenlítésének dokumentálása, kintlévőségek kezelése.
  • Előleg számlák készítése a partnerek /vevők/ átutalásai alapján.

Elvárásaink:

  • Két év gyakorlat hasonló munkakörben
  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.

Előny:

  • Egyetemi végzettség.
  • Könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő