www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár hetedik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Borsod megyei munkavégzésre

PÉNZÜGYI ELŐADÓ

pozícióra. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és  a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Banki kivonatok kontírozása, egyenleg nyomon követése, utalások lebonyolítása
  • Szállítói számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Házi pénztár kezelése, könyvelése, év végi leltározása
  • Havi, év végi zárási feladatokban való részvétel
  • Adóbevallások előkészítése
  • Szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Előny: mérlegképes könyvelői képesítés
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol