www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 1045 napja lejárt

munkatársat keresünk

 Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére.

Társaságunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk pénzügyi és számviteli területen jártas kollégát Komárom 40 kilométeres vonzáskörzetéből, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

  • Banki terminálba történő utalások rögzítése, bejövő utalások nyomon követése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Kintlévőség kezelés és nyomon követés
  • Vevő és szállító folyószámlák egyeztetése, kompenzálások elkészítése
  • Számlázás
  • Bejövő számlák rögzítése/kontírozása
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Év végi auditban történő aktív részvétel (analitikák egyeztetése, egyenlegközlő levelek bekérése és egyeztetése stb.)

Követelmények:

  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 4 év, vállalkozási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felelős, önálló, precíz munkavégzés
  • Kreativitás, tanulási készség, hatékonyságra való törekvés, elemző készség, megbízhatóság, csapatban való együttműködés
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Hasonló tevékenységben szerzett gyakorlat
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. központi telephelyén, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Napi 8 órás munkaidő.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Bővebb információ a társaságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Körösi István
Tel.: +36 20/312 8612

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő