www.cvonline.hu

Pénzügyi Előadó

  • A hirdetés 957 napja lejárt

A

Szega Camembert Kft.

élelmiszeripari termékek kis-és nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő középvállalat megbízható

Pénzügyi előadó

munkatársat keres hosszú távra.

Feladatok:

  • Számlaforgalom kezelése, bejövő számlák - forint és deviza - ellenőrzése, iktatása
  • Számlák pénzügyi teljesítésének előkészítése
  • Pénzügyi kimutatások, jelentések készítése
  • Bevételek-kiadások kezelése, szállítói folyószámla egyeztetés
  • Árak tervezése és kezelése
  • Bér-, munkaügyi adminisztráció
  • Leltárfolyamatok kezelése
  • Könyvelő irodával történő kapcsolattartás

Elvárások:

Pénzügyi szakirányú képzettség mellett elvárásaink közé tartozik a precizitás, pontosság és a lelkiismeretes munkavégzés valamint a magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Változatos munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatottság
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Diósd

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő