www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

pénzügyi előadó

munkatársat keres a mátészalkai telephelyre

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Bejövő számlák formai és számszaki ellenőrzése
  • Belföldi szállítói reklamációk kezelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Kapcsolattartás belföldi szállítókkal
  • Számlázás, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel a havi és az év végi zárás feladataiban
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség (felsőfok előnyt jelent)
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, alapszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi elérhetőségek egyikére küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR igazgató

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő