www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budapesti üzletünkbe

munkatársat keresünk

Munkakör célja

Az OBI Áruházak kereskedelmi tevékenységével kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása.

Elvárt képesítések
  • középfokú végzettség
  • középfokú haladó német vagy angol nyelvtudás
Tapasztalati követelmények
  • szakmai gyakorlat előny
  • SAP ismerete előny
Személyes jellemzők
  • pontos, korrekt, gyors munkavégzés
  • szorgalom, precizitás, megbízhatóság , terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
Elvárt készségek, szaktudás
  • középfokú haladó  idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  • gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Pénzügyi előadó – Budapest megnevezést.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Angol, Német