www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Újpesti szolgáltató vállalkozás azonnali belépéssel

pénzügyi előadó

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Napi banki utalások, házipénztár kezelése, a feladatok ellátása cégcsoportra
  • Előlegek, engedményezés, kompenzálás kezelése, vevő-szállítói folyószámla egyeztetések
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a számlavezető bankkal

Elvárások:

  • pénzügyi vagy számviteli középfokú végzettség
  • Legalább 2-5 éves gyakorlat bank, pénztár kezelésében
  • Excel magabiztos ismerete,
  • Munkabírás, terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség, erős felelősségtudat

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • Cégcsoportnál töltött gyakorlat
  • ÁFA tv ismerete
  • Referencia előző munkahelyekről
  • Integrált vállalatirányítási rendszer-ismeret (pl.:SAP Business One)

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Újpest

Ha felkeltettük érdeklődését, a fényképpel ellátott pályázatát a pozíció feltüntetésével és bérigény megadásával várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő