www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Újpesti szolgáltató vállalkozás azonnali belépéssel

pénzügyi előadó

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Napi banki, pénztári könyvelési feladatok ellátása cégcsoportra
  • Számlázás, Kapott előlegek kezelése, folyószámla egyeztetések
  • Házipénztár kezelése

Elvárások:

  • Legalább 2-5 éves banki, pénztári könyvelésben szerzett gyakorlat
  • Excel ismerete
  • Munkabírás, terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség, erős felelősségtudat

Előny:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Cégcsoportnál töltött gyakorlat
  • ÁFA tv ismerete
  • Referencia előző munkahelyekről
  • Integrált vállalatirányítási rendszer-ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Újpest

Ha felkeltettük érdeklődését, a fényképpel ellátott pályázatát a pozíció feltüntetésével és bérigény megadásával várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő