www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Újpesti szolgáltató vállalkozás

pénzügyi előadó

munkakörbe azonnali belépéssel munkatársat keres.

Feladatok:

  • Napi banki, pénztári könyvelési feladatok ellátása cégcsoportra
  • Számlázás, Kapott előlegek kezelése, folyószámla egyeztetések
  • Házipénztár kezelése

Elvárások:

  • Legalább 2-5 éves banki, pénztári könyvelésben szerzett gyakorlat
  • Excel ismerete
  • Munkabírás, terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség, erős felelősségtudat

Előny:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Cégcsoportnál töltött gyakorlat
  • ÁFA tv ismerete
  • Referencia előző munkahelyekről
  • Integrált vállalatirányítási rendszer-ismeret

Munkavégzés helye:

Budapest / Újpest

Ha felkeltettük érdeklődését, a fényképpel ellátott pályázatát a pozíció feltüntetésével és bérigény megadásával a   e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő