www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ELŐADÓ

  • A hirdetés 434 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Számviteli Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A beérkező számlák alaki és tartalmi felülvizsgálata,
  • Kontírozáshoz a számlák megfelelő adókóddal történő ellátása,
  • Helyettesítőként az adóbevallások (elsősorban ÁFA, TAO, IPA, telekadó, építményadó, közművezeték adó stb.) elkészítése, NAV illetve Önkormányzatok részére azok benyújtása, ügyintézése, szükséges egyeztetések végrehajtása,
  • Beérkező telefonszámlák hívószám szerinti feldolgozása, továbbszámlázáshoz történő előkészítése,
  • Adózással kapcsolatos folyószámlák főkönyvi egyeztetése,
  • Pénztárellenőri feladatok ellátása.

Feltételek:

  • Középiskolai végzettség,
  • Adótanácsadói és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Aktuális számviteli és adójogszabályok ismerete,
  • Legalább 2 év gazdasági társaságok adózásában, adóbevallások készítésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Csapatszellem, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség,
  • Magas szintű Excel ismeret,
  • SAP főkönyvi-pénzügyi moduljában való jártasság.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. január 19-ig az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő